Онлайн засідання апробаційної ради з попередньої експертизи дисертаційної роботи за спеціальністю 222 – «Медицина»

13 лютого  2024 р. о 14–00 відбудеться онлайн засідання апробаційної ради з попередньої експертизи дисертаційної роботи за спеціальністю 222 – «Медицина»

Порядок денний:

1. Апробація дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії, підготовлена аспірантом кафедри хірургії, травматології, ортопедії та фтизіатрії Навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету Бондаренком Леонідом Анатолійовичем

Науковий керівник:

• Дужий Ігор Дмитрович, доктор медичних наук, професор.

Тема дисертації: «Особливості сімейного туберкульозу в умовах Сумської області», спеціальність 222 – Медицина.

Експерти:

• кандидатка медичних наук, доцентка, доцентка кафедри внутрішньої медицини з центром респіраторної медицини Навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету Кириченко Наталія Миколаївна.
  • кандидатка медичних наук, доцентка, доцентка кафедри громадського здоров’я Навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету Голубнича Вікторія Миколаївна

З дисертацією можна ознайомитися в читальній залі бібліотеки Навчально-наукового Медичного інституту СумДУ (вул. Санаторна, 31).

Посилання на приєднання до засідання meet.google.com/rku-nxwv-xcq