Привітання до Дня медичного працівника!

Шановні співробітники Медичного інституту!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята — Дня медичного працівника! Медики ведуть постійну боротьбу за здоров’я та життя людей, демонструючи милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь. Особливо актуально ці поняття звучать зараз, в період світової пандемії COVID-19, яка показала реальний стан вітчизняної медицини. Сподіваюсь, що боротьба з інфекційною загрозою змінить нарешті відношення пересічних громадян та держави до медичних працівників. Ми не раби, готові працювати за безцінь, а еліта суспільства, заслуговуємо поваги, відповідних умов праці та гідного відшкодування за надані послуги!
Впевнений, що незважаючи на негаразди, пов’язані з трансформацією системи охорони здоров’я, Ви і надалі відповідально та сумлінно будете виконувати поставлені завдання, дбати про нові професійні здобутки, а винагородою за витрачені зусилля буде повага і вдячність суспільства. Бажаю всім співробітникам інституту та їх родинам здоров’я, щастя, добра, статків і Божого благословення!
Директор Медичного інституту                                                                               Андрій Лобода