«Студент року-2019»

28 листопада у Конгрес-центрі СумДУ відзначили кращих студентів області за підсумками конкурсу «Студент року-2019». Організували захід: управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, відділ у справах молоді та спорту Сумської міської ради, Сумський міський центр дозвілля молоді Сумської міської ради.

За рішенням експертів кращим студентом-науковцем області стала Любчак Ірина (Медичний інститут СумДУ), кращим студентом–медійником — Хачатар’ян Каріна (факультет іноземної філології та соціальних комунікацій СумДУ), кращим студентом-громадським діячем – Ковалевський Микита (навчально-науковий інститут фінансів, економіки та менеджменту СумДУ). Також визначили кращого студента-волонтера – Кравченко Інну (факультет іноземної філології та соціальних комунікацій СумДУ) та кращого студента-вокаліста – Бублій Олександру (факультет електроніки та інформаційних технологій СумДУ).

За активну громадську позицію та навчальну діяльність, вагомий особистий внесок у реалізацію студентського самоврядування університету та з нагоди Дня студента Грамотою міського голови відзначено студентського директора Медичного інституту СумДУ – Юлію Дудко.

Віаємо наших студентів та бажаємо подальших успіхів і перемог!