Студенти 4-го курсу подарували онкохворим дітям свято!

Усім відомо, що кожна людина з онкозахворюванням потребує вчасної та якісної медичної допомоги, але не потрібно забувати про одну із складових одужання – це психологічна допомога та підтримка оточуючих.

9 грудня студенти-четверокурсники разом із позанавчальним сектором Медичного інституту СумДУ відвідали онкогематологічне відділення Сумської дитячої обласної лікарні. Студенти порадували малечу смаколиками та подарунками, провели майстер-клас з виготовлення новорічних прикрас та подарунків, подарували свою уваги та любов. Також під час візиту студенти наповнили іграшками «Скриньку хоробрості», у якій дітки після маніпуляцій можуть взяти ту іграшку, яка їм сподобалася найбільше.

Не забувайте про те, що кожна дитина варта вашої уваги. Робіть добрі справи і станьте прикладом для оточуючих. Добро-заразне!