Студенти Медичного інституту СумДУ продовжують переможну естафету на конкурсі наукових робіт

На базі Буковинського державного медичного університету проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Теоретична медицина». Вітаємо студентку Медичного інституту Анну Круш (ЛС-511) та її наукового керівника Романа Москаленка, доцента, доктора медичних наук. Робота «Клініко-патоморфологічні особливості атеросклеротичної аневризми аорти» була високо оцінена конкурсним журі та нагороджена дипломом ІІІ ступеню.

Анна займається у студентському науковому гуртку кафедри понад 2 роки. Оскільки вона мріє обрати спеціальність кардіохірурга, тому тема патології аорти була обрана не випадково. Конференція «Перший крок у науку 2019» для Ані була першою сходинкою у науковій роботі. Анна Круш займається науковою роботою під керівництвом Романа Москаленка, тож можна привітати і його з призовим виступом учениці.