Студенти СумДУ вчаться надавати домедичну допомогу

4 листопада на базі гуртожитку Навчально-наукового медичного інституту проведено навчання з надання домедичної допомоги. Корисними вміннями зі студентами ділився запрошений інструктор – лікар швидкої допомоги, трикратний чемпіон України в змаганнях серед бригад швидкої допомоги, випускник медичного інституту СумДУ Павло ДЗЮБА.

Під час навчання студенти набули теоретичних та практичних навичок із діагностики та зупинки кровотеч різної етіології. У тому числі звернули увагу на вміння використовувати турнікет для зупинки кровотечі за допомогою однієї руки, щоб, у разі необхідності, вміти надати допомогу собі. Також учасники заходу освоїли прийоми звільнення прохідності дихальних шляхів та непрямого масажу серця з використанням мішка Амбу, визначати й надавати допомогу при різних видах пневмотораксу.

Навчання з надання домедичної допомоги на базі СумДУ продовжуються, адже наразі важливо, щоб якомога більше студентів змогли отримати життєво необхідні навички.