Студенти Медичного інституту відзначились на Всеукраїнському конкурсі

У Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Слобожанська осінь», що відбувся у Сумах 30-31 жовтня, студенти СумДУ змагались за перемогу в номінаціях «Хореографія» та «Естрадний вокал», серед яких і студенти-медики. Вже традиційно колективи показали високі результати, виборовши перемогу.

Колектив естрадного та сучасного танцю «JAM» (керівник Юлія ЧУДАЄВА) – отримав два перших місця.

Вітаємо студентів Медичного інституту: Білетченко Валерію, Боруху Ганну, Котургу Юлію, Старосту Софію, Гринченко Надію, Коротю Дарину, Сачко Анну, Фірсову Єлизавету, Хорішко Валерію та Ядуту Юлію.

Особливо приємно, що цього разу в конкурсі взяли участь іноземні студенти – представники Медичного інституту – Шубхан КУМАР та Есіка САРКАР, які вибороли ІІ місце у номінації «Естрадний вокал».