Творчі здобутки студентів НН МІ

2 червня стартував Відкритий патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв прославляє». Засновники та організатори: Київський університет імені Бориса Грінченка та Національний академічний оркестр народних інструментів України.

Захід об’єднав 1567 учасників. Оцінювали роботи-виступи професійне й зіркове журі, до складу якого входили діячі культури та мистецтва України, науковці, мистецтвознавці, культурологи, представники громадських організацій.

Вітаємо з перемогою у Відкритому патріотичному фестивалі-конкурсі «Народ-герой героїв проявляє» талановитих студентів НН МІ: вокальне тріо «Меd.Ok» (Олександра Редька, Ірина Кузнєцова, Аліна Деркач) – зайняли 1 місце в номінації «Вокальне мистецтво: народний спів, фольклорні колективи», Ольга ДЯДЧЕНКО (студентка 2-го курсу групи МЦ.м-101) – зайняла 3 місце в номінації «Літературна творчість: поезія», Дар’я СУХОРУЧЕНКО (студентка 4-го курсу групи МЦ.м-905) стала фіналісткою в номінації «Художнє слово».

Бажаємо Вам і надалі творчих здобутків, успіхів у здійсненні всіх мрій та планів!