Вічна світла пам’ять нашій колезі і другу

Щиро сумуємо з приводу непоправної втрати – передчасної смерті нашої колеги, доктора медичних наук, доцента кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією Сумського державного університету Ніни Григорівни Малиш.

Малиш Ніна Григорівна у 1990 р. закінчила Харківський медичний інститут за спеціальністю «Санітарія, гігієна, епідеміологія» та здобула кваліфікацію лікаря-епідеміолога. З 1991 по 2001 р. працювала лікарем-інфекціоністом у Прилуцькій міській лікарні Чернігівської області, у 2002 – 2010 рр. – лікарем-епідеміологом у Сумській обласній дитячій клінічній лікарні та Сумській міській санітарно-епідеміологічній станції.

У 2010 році Ніна Григорівна захистила дисертацію та отримала науковий ступінь кандидата медичних наук. З цього ж року почала працювати на кафедрі інфекційних хвороб з епідеміологією Сумського державного університету. Виконала та захистила дисертацію на ступінь доктора медичних наук та отримала вчене звання доцента. Активно працювала як науковець та викладач, мала багато планів, які, нажаль, залишаться не здійсненими.

Не стало чарівної жінки, мами двох синів і чудової людини. Нехай добрий, світлий спомин про Ніну Григорівну назавжди залишиться у серцях рідних, колег,  усіх, хто її знав, любив та шанував. У нашій пам’яті Ніна Григорівна назавжди залишиться добрим другом, доброзичливою колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи.

Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині померлої. Віримо, що Всемилостивий Господь прийме її світлу та щиру душу в Царство Небесне.

Вічна світла пам’ять нашій колезі і другу.