«Ярмарок інтересів» для здобувачів першого курсу

8 вересня в Сумському державному університеті відбувся традиційний «Ярмарок інтересів» для здобувачів першого курсу.

Позанавчальний час студента складають різноманітні активності, доступні на базі СумДУ. Це – спорт, мистецтво, КВН, громадська діяльність, волонтерська робота, профспілкова діяльність, студентське самоврядування та різноманітні гуртки. Саме з цими напрямами активностей ознайомилися відвідувачі «Ярмарку інтересів».

Зокрема, у наметі спортивного клубу студенти мали змогу дізнатися про досягнення спортсменів університету, познайомитися з особливостями роботи секцій та обрати той вид спорту, який зацікавить найбільше.

Унікальним структурним підрозділом СумДУ є громадське об’єднання «СПАРТА», учасники якого не тільки підтримують добру фізичну форму, але й охороняють правопорядок на різноманітних університетських заходах.

Представники бібліотеки СумДУ презентували відвідувачам ярмарку нові надходження до книжкового фонду, познайомили із особливостями роботи бібліотеки, а також провели цікаві розважально-інформаційні заходи, що позиціонують бібліотеку як простір для навчання, розваг, творчості та зустрічей.

Усіх охочих допомагати людям, брати участь у соціальних проєктах та ініціативах, запрошують до своїх рядів представники волонтерського руху СумДУ.

На заході також були присутні представники студентських організацій – ректорату й профспілки, які розповідали відвідувачам про особливості роботи та запрошували приєднатися до дружньої команди студентського самоврядування.

Численні танцювальні колективи, вокальні студії, школа-студія КВН та навіть Кей Поп клуб – усе це можливості для розвитку, які надає студентам СумДУ Культурно-мистецький центр. Під час «Ярмарку інтересів» представниками колективів були проведені цікаві майстер-класи й організована розважальна програма.

Сумський державний університет – це не тільки навчання. З-поміж розмаїття позанавчальних активностей, які пропонує своїм студентам СумДУ, кожен може обрати те, що дозволить розкритися його талантам, допоможе знайти однодумців та нових друзів, зробити студентські роки яскравими й незабутніми.