Вітаємо переможців цьогорічного конкурсу «Завтра.UA»

Сто студентів з різних університетів стали переможцями конкурсу «Завтра.UA» 2019/20 та долучилися до спільноти стипендіатів програми. Переможці представляють 19 міст та навчаються у 47 ЗВО України.

Серед переможців даної програми – студентка Медичного інституту Сумського державного університету Конєва Анастасія Олександрівна (ЛС-401)!

Конкурс проходив у декілька етапів. Однією з умов була наявність наукової роботи. Робота Анастасії «Визначення метицилінрезистентного Staphylococcus aureus (MRSA) на основі кількісного вимірювання радіуса бактеріальних клітин за допомогою растрової електронної мікроскопії», виконана на кафедрі громадського здоров’я під керівництвом професорки, д.вет.н. Бергілевич Олександри Миколаївни, оцінена у 32 бали з 35 можливих.  Нагадуємо, що студенти нашого інституту кожного року демонструють високі показники та долучаються до числа стипендіатів (Лісних Руслан – минулорічний переможець конкурсу).

Більш детальна інформація та загальний рейтинг конкурсантів за посиланням: https://zavtra.in.ua/2020/06/04/peremozhtsiv-konkursu-2019-20-vyznacheno/

Стипендіати відбираються щорічно на відкритому всеукраїнському конкурсі. До участі запрошуються всі студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських ВНЗ 4-го рівня акредитації та ВНЗ – партнерів програми. Критерії відбору – високий рівень професійних знань, самостійна наукова робота, лідерські, комунікаційні та творчі здібності. Переможцями Стипендіальної програми «Завтра.UA» вважаються ті конкурсанти, підсумкова оцінка яких дорівнює або вища за 70,5 балів.

Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука – перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді. Її головна мета – сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. Найталановитішим студентам України надається фінансова підтримка для продовження освіти та реалізації власних проектів, створюються додаткові можливості для індивідуального розвитку, налагодження нових зв’язків, спілкування, обміну досвідом та інформацією.