Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Для України та всього світу СНІД/ВІЛ залишається проблемою сьогодення, мільйони людей страждають від цього захворювання, а деякі з них навіть не підозрюють, що вже інфіковані.

Щороку 1-го грудня відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом, тож позанавчальний сектор Медичного інституту також долучився до цієї події та провів акцію «Зупини ВІЛ/СНІД».

В холі теоретичного корпусу, під час великої перерви, позанавчальний сектор провів студентам профілактичну міні-лекцію про перебіг, профілактику, лікування ВІЛ/СНІД та методи контрацепції. «Уникнути хвороби – набагато краще, ніж лікувати її» –  наголошуючи на цьому, за підтримки відділення медико-соціальної допомоги «Клініка дружня до молоді» позанавчальний сектор роздав студентам засоби контрацепції – презервативи.

За даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, з 1987 року офіційно зареєстровано 341 084 випадки ВІЛ-інфекції серед громадян, зокрема 114 487 випадків захворювання на СНІД і 49 751 випадок смерті від захворювань, зумовлених СНІДом. Найбільш ураженими ВІЛ-інфекцією регіонами є Одеська, Дніпропетровська, Миколаївська, Київська та Чернігівська області, а також м. Київ.

Пам’ятайте: «Попереджений-значить озброєний!» – піклуйтесь про себе та своє здоров’я!