Змагання з бадмінтону серед факультетів та інститутів СумДУ

10 грудня в ЕТ-корпусі СумДУ пройшли змагання з бадмінтону серед дівчат факультетів та інститутів СумДУ. Медичний інститут представили студентки з Індії: Гупта Дипіка та Кумарі Сонам, яким вдалося вибороти бронзову нагороду.
12 грудня у спортивній залі ЕТ-корпусу пройшли змагання з бадмінтону серед хлопців факультетів та інститутів СумДУ. За перемогу Медичного інституту змагалися три іноземні студенти: Саітхалпс Мухаммед Алі, Аджай Бендха та Аубін Томал.
Золоті нагороди змагань вибороли студенти Медичного інституту та збільшили відрив у загальному заліку від найближчого переслідувача до 18-ти очок.
Змагання з бадмінтону стало останнім видом спорту у 2019 році, яке увійшло до заліку Універсіади СумДУ 2019-2020 р.