Змагання з настільного тенісу серед студентів факультетів та інститутів СумДУ

14 листопада у спортивному комплексі СумДУ пройшли змагання з настільного тенісу серед студентів факультетів та інститутів СумДУ. Цей вид спорту увійшов до заліку Універсіади СумДУ 2019-2020 рр.

У змаганнях команди були поділені на 2 групи. До складу групи А входили: Медичний інститут, інститут ННІ БТ “УАБС”, факультети ІФСК та ТеСЕТ. До складу групи Б: інститути ННІ Права та ННІ ФЕМ і факультет ЕлІТ.

Перше місце вкотре виборола команда Медично інституту, друге місце отримав факультет ЕлІТ, третє місце посіли студенти ННІ БТ “УАБС”.

До складу команди Медичного інституту входили:

• Палажченко Юлія СП-702/8
  • Лагута Марія ЛС-504
  • Соскін Ілля СМ-901
  • Нікхі Кхаре МЦ-745
  • Принц Менсах ЛС-418

Це вже четвертий вид спорту, у якому Медичний інститут виборов першість у цьогорічній Універсіаді СумДУ. Тож бажаємо успіхів та натхнення нашим студентам у наступних етапах змаганнь.