«День відкритих дверей» в Медичному

26 жовтня Медичний інститут СумДУ із задоволенням відвідали абітурієнти та їх батьки, які мали змогу ознайомитися з умовами, створеними в закладі для навчання, поспілкуватися з викладачами та студентами, отримати відповіді на актуальні питання від адміністрації Медичного інституту СумДУ. Відвідувачам було організовано демонстрацію експериментів на тваринах з метою моделювання патофізіологічних процесів, проведено презентації, які розкривають можливості інституту щодо проведення навчального та наукового процесу, відбулися ознайомчо-пізнавальні екскурсії. Не обійшлося і без подарунків для абітурієнтів. Позанавчальний сектор Медичного інституту СумДУ підготував цікаву та пізнавальну вікторину для майбутніх студентів-медиків. Переможці отримали пам’ятні подарунки з символікою Медичного інституту СумДУ.

Ми сподіваємось, що адміністрація та позанавчальний сектор Медичного інституту СумДУ змогли зацікавити та змотивувати абітурієнтів вступати саме до нашого інституту. Дорога до успіху не може бути легкою, але ми з радістю допоможемо нашим майбутнім першокурсникам!