Увага студентів Медичного інституту пільгових категорій!

Згідно з графіком навчального процесу весняний семестр 2020-2021 н.р. завершився  04.07.2021р. та необхідністю подати списки студентів пільгових категорій до Управління соціального захисту населення щодо призначення соціальної стипендії на липень 2021 року до 01.07.2021р., тому студенти з числа дітей-сиріт та особи позбавлені батьківського піклування отримують  соціальну стипендію за липень 2021 року в зазначений термін. Студенти всіх інших пільгових категорій: дитина учасника бойових дій, внутрішньо переміщені особи, діти інваліди та особи з інвалідністю І-ІІІ груп та малозабезпечені згідно з результатами літньої екзаменаційної сесії соціальна стипендія буде виплачена  наприкінці серпня за 2  місяці (липень, серпень).