BIOMEDICAL PERSPECTIVES IV

24 та 25 квітня 2024 року в Навчально-науковому Медичному Інституті Сумського державного університету успішно пройшла Міжнародна Медична Конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «BIOMEDICAL PERSPECTIVES IV» у форматі онлайн. Впродовж двох днів, конференція була насичена численними доповіді спікерів, виступами активних учасників конференції та постерними демонстраціями. Приємно вразила і велика кількість учасників конференції. Цього року, до збірнику тез конференції ввійшло 133 тези доповідей українською та англійською мовами за 7 напрямками. Також, було відзначено найкращі усні доповіді та постерні презентації учасників заходу (див. Сертифікати нижче). Щиро дякуємо всім учасникам конференції та їх науковим керівникам. Сподіваюся побачити вас УСІХ наступного року!

Якщо у вас виникли додаткові запитання, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами: conference.med.ssu@gmail.com

Важливо відмітити, що ця конференція проходила при координації Владислава Сікори, постдокторанта Університету Фоджа (Італія), за підтримки проекту MSCA4Ukraine (1233369), що фінансується Європейським Союзом. Висловлюємо щирі слова подяки Владиславу Сікору за його внесок у проведення даної конференції на високому рівні.

Фото-галерея конференції:

Подяка спікерам:
Оргкомітет конференції висловлює щиру подяку високоповажним спікерам Міжнародної Медичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «BIOMEDICAL PERSPECTIVES IV»  , а саме:
– Доктору медичних наук, професору Максиму ПОГОРЄЛОВУ;
– Кандидату медичних наук, доценту Вікторії ГОЛУБНИЧІЙ;
– Кандидату біологічних наук, Сергію КИРИЛЕНКО;
– Кандидату медичних наук, постдокторанту в Університеті Міннесоти Наталії КУЧМІ.
Ми дуже цінуємо ваш внесок у розвиток медичної науки та стимулювання молодих учених. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.
 
Подяка окремим членам оргкомітету:
Щира подяка висловлюється членам оргкомітету за їх неоціненний внесок та бездоганну допомогу у організації цієї наукової конференції, яка виявилася надзвичайно важливою та надихаючою подією для всіх учасників:
– Кандидату медичних наук, доценту Миколі ЛИНДІНУ;
– студенту ННМІ Андрію ЛЮТОМУ.
 
Сертифікати переможців:
Після довгих та активних обговорень, представляємо Вам переможців усних та постерних доповідей на секціях Міжнародної Медичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «BIOMEDICAL PERSPECTIVES IV». Вітаємо усіх.

Галерея сертифікатів переможців:

З програмою конференції можете ознайомитись за посиланням.

Зі збірником тез доповідей  ознайомитись можете за посиланням.

Галерея постерів