Цикл відкритих лекцій видатного вченого, професора Юрія Гогоці, директора Інституту Наноматеріалів A.J. Drexel

З радістю повідомляємо про виняткову можливість в Сумському державному університеті: цикл відкритих лекцій видатного вченого, професора Юрія Гогоці, директора Інституту Наноматеріалів A.J. Drexel.

Професор Юрій Гогоці – провідний експерт у галузі 2D матеріалів та винахідник нового класу 2D матеріалів – MXenes.

Лекції будуть англійською мовою та відкриті для всіх, кого цікавлять 2D матеріали та їх застосування.

Не пропустіть свій шанс отримати інсайти від одного з піонерів у цій сфері на трьох захоплюючих лекціях:
1. “Carbon Nanomaterials: From Fullerenes to Nanotubes and Graphene” 27 лютого о 13:00.
2. “MXenes: 2D Materials for Future Technologies” 12 березня о 15:00
3. “Nanomaterials for Energy Storage” 19 березня о 16:00

Приєднуйтесь до нас для цього пізнавального заходу, використовуючи деталі нижче:

ID зустрічі: 812 8102 8781
Пароль: 015725

Це унікальна можливість поглибити своє розуміння передових наноматеріалів та їх застосування в майбутніх технологіях безпосередньо від всесвітньо відомого експерта. Ми з нетерпінням чекаємо на вашу участь.