Члени загону швидкого реагування провели інформаційні лекції

Протягом квітня волонтери Сумської місцевої організації провели низку інформаційних сесій.

Волонтери Загону швидкого реагування «Суми», серед яких студенти ННМІ, Дмитро Омельченко, Андрій Лобуренко, Ірина Дядюра, Анастасія Малюк, Ольга Силка провели понад 20 інформаційних сесій в навчальних закладах міста, а саме: Сумські школи №1, 4, 7, 9, 18, 19, спеціальна школа СМР, гімназія №1 та вище професійне училище.

Розглянуті питання – це навички першої допомоги (алгоритм надання першої допомоги, зупинка зовнішньої кровотечі, перша допомога при дихальній непрохідності), корисні звички (правильна постава, гігієна ротової порожнини) та кібербезпека.

Дякуємо нашим волонтерам за проведення таких сесій для молоді та можливість здобувати нові знання та навички, які рятують життя.