Переможниця «Міс Суми 2024» – студентка Навчально-наукового медичного інституту

26 квітня, у Сумах відбувся 16-й конкурс краси «Міс Суми 2024». 12 учасниць-студенток змагалися за право стати обличчям міста та представляти його на національному конкурсі «Міс Україна 2024».

Атмосфера заходу була наповнена не лише конкуренцією, але й дружбою та підтримкою. Кожна учасниця мала своїх вболівальників, які дарували їй енергію та впевненість на сцені.

Конкурс відбувався у декілька етапів: знайомство, спортивний вихід, дефіле у вечірніх сукнях та у купальниках. Дехто з дівчат намагався підкорити журі грацією та артистичністю, хтось – спробував зачарувати поглядом. Зрештою, члени журі з 12 дівчат обрали 5, які пройшли до фіналу.

Фінал конкурсу видався напруженим та інтригуючим. Дівчата вчергове продемонстрували присутнім красу, витонченість, інтелект.

На церемонію нагородження на сцену запросили «Міс Суми 2020» Дар’ю ІВАНОВУ, яка навчається на 5-му курсі ННМІ за спеціальністю «Медицина».

У вирішальному бою титул «Міс Суми 2024» здобула Вероніка КУШНАРОВА – студентка першокурсниця ННМІ спеціальності «Терапія та реабілітація». Вероніка матиме можливість представити Сумщину на конкурсі «Міс Україна 2024».

Бажаємо успіхів та майбутніх перемог!