День відкритих дверей у ННМІ

29 квітня 2023 року у Навчально-науковому медичному інституті Сумського державного університету відбувся день відкритих дверей. Захід відвідали учні випускних класів шкіл м. Суми та Сумської області, студенти фахових медичних коледжів та їхні батьки.

Розпочав зустріч директор Навчально-наукового медичного інституту Андрій ЛОБОДА. Він довів до відома абітурієнтів спеціальності та освітні програми за якими відбудеться вступ на перший та старші курси до медичного інституту у 2023 році, терміни вступної кампанії, правила прийому до Сумського державного університету у 2023 році та важливі цьогорічні зміни. Після цього виступив завідувач кафедри громадського здоров’я Владислав СМІЯНОВ з розповіддю про перспективи та переваги навчання на спеціальності 229 «Громадське здоров’я».

Після завершення зустрічі абітурієнти та їх батьки відвідали екскурсії на кафедри морфології, фізіології та патофізіології, стоматології, громадського здоров’я, взяли участь в майстер-класах з базової серцево-легеневої реанімації та кінезіотейпування, відвідали бібліотеку Навчально-наукового медичного інституту.