Донація мікроскопів від Університету м. Ессен

У червні 2024 р. навчально-науковий медичний інститут (ННМІ) СумДУ отримав більше сотні світлових мікроскопів Leica SM-LUX 020-44x.xxx від Університету м. Ессен. Ця передача відбулася за ініціативи та сприяння завідувача кафедри анатомії Ессенського університету, проф. Гюнтера Венемута (Prof. Gunther Wennemuth), логістика була забезпечена співробітником Інституту вірусології Ессенського університету, доктором Геннадієм Зелінським (Dr. G.Zelinskyy). Окрема подяка директору БО “БФ “Теплі обійми України”” Ірині Свиридовій за допомогу з митним оформленням благодійного вантажу, а також співробітникам ННМІ проф. Максиму Погорєлову та доц. Миколі Линдіну, які ініціювали донацію, використовуючи тісні наукові зв’язки з Університетом м. Ессен.

Отримані світлові мікроскопи будуть використані для обладнання навчальних лабораторій на кафедрах ННМІ, що дозволить покращити якість навчального процесу, а також будуть використовуватися в Центрі біомедичних досліджень.