Еразмус+ проєкт «European regulations in biosecurity and biosafety considering global challenges»

Підписано грантову угоду між Сумським державним університетом та Європейською комісією, щодо виконання освітнього проєкту напрямку «Жан Моне» програми Еразмус+ викладачами Навчально-наукового медичного інституту.

Проєкт «European regulations in biosecurity and biosafety considering global challenges» (керівник – к.мед.н., доцент Вікторія Голубнича) буде впроваджено у освітній процес для студентів, які навчаються на освітніх програмах галузі 22 “Охорона здоров’я” з 2022 року. Реалізація проєкту буде відбуватися із залученням представників різних підрозділів Навчально-наукового медичного інституту (доцента Голубничої В.М.,  професора Чемича М.Д., доцента Корнієнко В.В. с.н.с. Кириленка С.Д.) та колег з Університету Латвії – професора Уни Ріекстіни та Сінге Мезінска, які є визнаними спеціалістами з питань, біозахисту, біобезпеки та біоетики.

Біобезпека – це дуже важливо! Особливо гостро це питання постало перед усім суспільством, коли розпочалась пандемія COVID-19. Злагоджена праця та впровадження світових практик біозахисту та біобезпеки здатні стримати розповсюдження вірусу. Ми сподіваємось, що реалізація проєкту підвищить обізнаність наших студентів в питаннях біобезпеки та біозахисту!