Підсумки проведення міжнародної медичної конференції “BIOMEDICAL PERSPECTIVES III”

26-28 жовтня 2021 року в Медичному інституті Сумського державного університету відбулась віртуальна Міжнародна Медична Конференція «BIOMEDICAL PERSPECTIVES III» під гаслом “Be inspired by your dream…”. Впродовж 3-х днів у даному науковому заході взяло участь близько трьох сотень учасників з більш як  9 країн світу, котрих об’єднала жага до знань. Приємною несподіванкою стала надзвичайно велика кількість охочих відвідати дану АНГЛОМОВНУ конференцію як слухачем, такі і спробувати свої сили у ролі доповідача. Так, серед учасників були студенти, інтерни, аспіранти, практикуючі лікарі, науково-педагогічні працівники Вищих навчальних закладів України, співробітники наукових центрів та лабораторій. Програма конференції складалась з лекцій від провідних закордонних фахівців різних галузей медицини, секційних засідань учасників та стендової галереї. Лектори поділилися своїм багаторічним досвідом та розкрили актуальні питання досягнень в медицині в Україні та у світі. Ми висловлюємо велику вдячність спікерам, а саме: Anne Occhipinti (Harvard Chan School); Prof. Eric Wasylenko (University of Calgary and University of Alberta); Dr. Adam Ramsey (Avalon University School of Medicine); Ph.D. Viktoriia Fedorenko (University of Latvia); Prof. Maksym Pogorielov (Sumy State University and University of Latvia).

Статистичні підсумки конференції наступні:
Організаційний комітет: 9
Міжнародні спікери: 5
Пасивний учасник: 146
Активний учасник: 108, з них:
Усна доповідь: 50
Постер: 58
Призові місця: 21

Ми сподіваємося, що даний захід сприятиме налагодженню міжнародних зв’язків серед медичної спільноти та закріпленню позицій нашої країни на міжнародній науковій арені, а одержаний досвід проведення конференції такого рівня буде використаний в майбутньому для досягнення нових вершин Європейського рівня.

Голова Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених Медичного інституту Сумського державного університету щиро вдячний команді організаційного комітету за допомогу та злагоджену роботу, плодом якої стала Міжнародна Медична Конференція «BIOMEDICAL PERSPECTIVES III»

Більш детальна інформація (включаючи збірник тез та програму конференції) висвітлена на сайті конференції та сторінці соціальної мережі  Facebook за наступними посиланнями:
https://sc-conf.med.sumdu.edu.ua/
https://www.facebook.com/groups/sumy.med.ntsami