Спеціальності

Медичного інституту

Вступ до Медичного інституту Сумду

Спеціальність: "Фізична культура і спорт"

Спортивні досягнення студентів СумДУ на державному і міжнародному рівнях, розвиток масового спорту та потужна спортивна інфраструктура сприяли запровадженню в університеті нової спеціальності “Фізична культура і спорт”. Ліцензований обсяг – 30 місць.

Нова спеціальність спрямована на вдосконалення професійної підготовки спортсменів високої кваліфікації з отриманням фаху тренера-викладача, спортивного менеджера. Випускники цієї спеціальності можуть займати посади тренерів-викладачів дитячо-юнацьких спортивних шкіл, центрів олімпійської підготовки, керівників спортивних шкіл, спортивних федерацій, фітнес-клубів та інших спортивних організацій, а також бути персональними менеджерами у професійному спорті.

Навчальний план передбачає посилену підготовку майбутніх фахівців спеціальними медичними дисциплінами та методиками реабілітаційних програм із використанням матеріально-технічної бази та кадрового складу Медичного інституту і санаторію-профілакторію СумДУ. Студентам буде надано поглиблене вивчення іноземних мов, професійного менеджменту, ІТ-технологій.

Контакти:

Корисні посилання:

Відповідальний секретар відбіркової комісії. Доцент кафедри екстреної допомоги та медицини
катастроф

Бадіон Юрій
Олексійович

відповідальний секретар відбіркової комісії медичного інституту

кандидат медичних наук, доцент кафедри екстреної медичної допомоги та медицини катастроф