Заслужений професор МІ СумДУ отримав найвищу відзнаку від професійної спільноти

У березні 2021 року відбулось засідання Президії Асоціації патологів України, під час якого було вирішено нагородити доктора медичних наук, завідувача кафедри патологічної анатомії Медичного інституту Сумського державного університету, Заслуженого професора СумДУ Анатолія Миколайовича РОМАНЮКА вищою відзнакою Асоціації патологів України – медаллю Г.М. Мінха (диплом № 15 від 15 березня 2021 р.). Цієї нагороди відзначаються особи, які здійснили значний вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я та за високий професіоналізм.

Довідкова інформація: Медаль Г.М. Мінха є найвищою відзнакою визнання заслуг у розвитку галузі патологічної анатомії, якою нагороджують від імені Національної Асоціації Патологів України. Ця медаль була введена у 2008 році на 8 конгресі патологоанатомів України у м. Полтава.

Колектив кафедри патологічної анатомії від щирого серця вітає Анатолія Миколайовича РОМАНЮКА з цим здобутком та бажає йому міцного здоров’я і життєвої наснаги. Нехай Ваш ентузіазм не згасає, завжди залишайтеся життєрадісним, уважним  і цілеспрямованим керівником. Нехай здійсняться всі Ваші плани та сподівання!