Лікарі-інтерни та студенти-медики на передовій

Сьогодні на своїх місцях, так, як має бути в часи великих випробувань, працюють лікарі-інтерни: на чолі зі своїм керівником проф., лікарем-травматологом В.Д. Шищуком, інтерни-травматологи та інтерни-хірурги підставили плече лікарям-хірургам-травматологам та увійшли до складу 5-ти хірургічних бригад, у відділеннях КНП ЦМКЛ СМР, Конторської районної лікарні, 2-ї Міської лікарні м. Чернігів, інфекційній лікарні ім. Красовицького та надають екстрену допомогу пораненим.

З перших хвилин війни зайняли позиції на «лікарський передовій» інтерни:

Матейко Іван, Боровик Максим, Остапенко Антон, Агафонов Богдан, Чеверда Дмитро, Шинкар Назарій (ЦМКЛ), Железний Дмитро, Іванов, Загороднюк, Острицький; Неглущенко Сергій (Конотопська ЦРЛ); Мороз Валерій (Чернігівська 2-га міська лікарня); Ворона Сергій (Сумська обласна інфекційна лікарня), Коваленко Іван.

На блок-постах тероборони захищають рідне місто студенти-медики Шульженко Андрій, Кириченко Микола, Школьний Богдан, Мартищенко Владислав, Антоненко Дмитро.