Команда студентів ННМІ масштабує проєкт, що переміг на всеукраїнському конкурсі

Завершується серія заходів із масштабізації проєкту «Емоційне вигорання медичних працівників» («Emotional burnout of medical workers»), що у червні цього року переміг на Всеукраїнському конкурсі студентських проєктів громадянської дії «ДемБачення» в номінації «Адвокація».

Протягом жовтня у проєкті взяли участь понад 200 медичних працівників Центрів екстреної медичної допомоги Сумської області, з прикордонних районів і тих населених пунктів, які перебували у окупації, але до цього часу переживають стрес. Це – жителі Тростянця, Охтирки, Великої Писарівки, Білопілля, Краснопілля, Шостки, Середино-Буди, Глухова, Путивля, Сум тощо.
«Важливо розуміти, – говорить керівниця проєкту Альона ЯРЕМЕНКО, студентка навчально-наукового медичного інституту, – що від емоційного стану працівника екстреної медичної допомоги, який приїхав на виклик, залежить емоційний стан хворого, правильність діагностування проблеми, ефективність заходів невідкладної допомоги та прогноз одужання.

Команда проєкту спільно з Сумським обласним центром Екстреної медичної допомоги та медицини катастроф готують пропозиції до МінРеінтеграції для підтримки напряму психічного здоров’я медичних працівників на найближчі роки.