Кращі практики програм академічної мобільності

З метою популяризації програм академічної мобільності 27.12.2023 відбулась зустріч здобувачі спеціальності 228 “Педіатрія” зі студентами, які вже мали досвід участі у подібних проєктах. Ця зустріч стала чудовою можливістю для студентів ознайомитися з перевагами академічної мобільності та отримати відповіді на всі свої запитання. Зокрема, обговорення кращих практик надихнуло багатьох молодих медиків на активну участь у міжнародних проєктах та грантових програмах. Також наголошено, що участь у міжнародних проєктах розширює горизонти студентів, допомагає їм збагачувати свої медичні знання та засвоювати найкращі практики з усього світу. Захід викликав великий інтерес серед студентів, і його успішне проведення стало ще однією кроком до популяризації академічної мобільності та стимулювання молодих медиків до активної участі в міжнародних освітніх програмах.