Кураторська година з психологічною службою СумДУ

Протягом двох місяців з початку нового навчального року, традиційно, для здобувачів 1-го року навчання, проводяться кураторські години із психологічною службою СумДУ.

У ході онлайн зустрічей, психологами велася просвітницька робота – роз’яснення актуальних психологічних питань, підвищення психологічної культури серед студентів, ознайомлення із видами психологічної допомоги та інше. Здобувачі освіти переконалися, що допомога психолога потрібна не лише при виникненні певної проблеми, а й з допомогою психологів кожен може краще пізнати себе, свій характер, навчитися розуміти себе та оточуючих, адекватно  виражати свої почуття тощо.

Найважливіше питання такого роду зустрічей – психологічна підтримка під час воєнного стану. Студенти отримали цінні поради, як реагувати на події та різні виклики сьогодення.

Дякуємо фахівцям психологічної служби СумДУ за підтримку наших студентів!