Кураторські години з психологічною службою СумДУ

Протягом вересня місяця 2024 року, традиційно, для здобувачів 1-го року навчання, проводяться кураторські години із психологічною службою СумДУ.

У ході онлайн зустрічей, психологами велася просвітницька робота – роз’яснення актуальних психологічних питань, підвищення психологічної культури серед студентів, ознайомлення із видами психологічної допомоги та інше. Окрема увага приділялася психічному та ментальному здоров’ю під час воєнного стану, як вберегтися від депресії та епілептичних станів.

Здобувачі освіти переконалися, що допомога психолога потрібна не лише при виникненні певної проблеми, а й з допомогою психологів кожен може краще пізнати себе, свій характер, навчитися розуміти себе та оточення, адекватно  виражати свої почуття тощо.

Найважливіше питання такого роду зустрічей – психологічна підтримка в нелегкий для країни час. Під час обговорень, студенти отримали цінні поради, як реагувати на події та різні виклики сьогодення.

Дякуємо фахівцям психологічної служби СумДУ за підтримку наших студентів!