Лекція «Здорова поведінка: модна тенденція чи реальність?»

18 жовтня, в рамках проєкту «Жан-Моне», для студентів та викладачів ННМІ, була проведена лекція «Здорова поведінка: модна тенденція ми реальність?».

Спікером лекції виступила – професорка кафедри фізіології і патофізіології з курсом медичної біології Вікторія ГАРБУЗОВА.

Під час зустрічі лекторка підіймала питання нейропластичності мозку та як його розвивати, поняття здорової поведінки у сучасному суспільстві, корисні звички для нашого мозку, також наголосила про потребу раціонального харчування та що входить до правильного вибору їжі, фізичної активності – як чинника здорової поведінки.

Такі лекції викликають великий інтерес у слухачів, адже триматися в ресурсі та зуміти не втратити людський потенціал – важливе завдання сьогодення.