Майстер-клас “Інфекції пов’язані з наданням медичної допомоги”

15-16 грудня 2023 року в рамках безперервного професійного розвитку лікарів відбувся майстер-клас “Інфекції пов’язані з наданням медичної допомоги”, провайдером заходу виступив Сумський державний університет (кафедра громадського здоров’я).

15-16 грудня 2023 року в рамках безперервного професійного розвитку лікарів відбувся майстер-клас “Інфекції пов’язані з наданням медичної допомоги”, участь в якому прийняли лікарі лікувальних закладів м. Суми, викладачі ННМІ СумДУ, працівники Сумського обласного центру громадського здоров’я та студенти. Провайдером заходу виступив Сумський державний університет (кафедра громадського здоров’я).

Спікером заходу виступила доцент кафедри громадського здоров’я Вікторія Голубнича. В рамках майстер-класу були розглянуті питання, які стосувалися інфекцій пов’язаних з наданням медичної допомоги. Зокрема, було розглянуто заходи щодо попередження інфікування при контакті з пацієнтами, порядок профілактики інфекцій та інфекційного контролю в ЗОЗ, які надають медичну допомогу в стаціонарних умовах, питання антибіотикорезистентності та показники ефективності реалізації адмінстрування антимікробних препаратів.

Цікаві та актуальні доповіді й презентації були доповнені двома інтерактивними демонстраціями «Правила фіт-тесту під час вибору респіратора» (запрошений гість – завідувачка лабораторії Сумського обласного протитуберкульозного диспансеру Вербицька Л.І.) та «Правила використання ЗІЗ при проведенні догляду за пацієнтами».

Захід було проведений в рамках виконання грантового проекту профінансованого в межах програми ЄС Еразмус+ Жан Моне (Модуль/Кафедра) «Європейські правила біозахисту та біобезпеки враховуючи глобальні виклики» № 101048202.