Медичний інститут святкував Тиждень студента

Як студенти-медики Тиждень студента святкували, стали срібними призерами «Золотого інтегралу – 2019» та смакували традиційними стравами країн світу!

11 – 17.11 Медичний інститут святкував Тиждень студента!

Позанавчальний сектор Медичного інституту провів дуже насичений тиждень та зробив все можливе, щоб студенти поринули у святкову атмосферу та відпочили від занять та «зубрьожки».

Ранок понеділка 11.11 ми почали зі «Студентських колядок», які дали заряд веселого настрою для студентів і викладачів. Ввечері на наших студентів чекала інтелектуальна гра приурочена до Дня української писемності та мови «Патріоти в Медичному», де перемогу отримала команда першокурсників «Стоматологи», група СМ-901, друге місце зайняла команда «Патріоти», група МЦ.м-902. Кращим гравцем стала Араштаєва Святослава, група МЦ.м-902. Вітаємо переможців та бажаємо всім учасникам подальшого успіху!

У вівторок 12.11 приємною подією стала вікторина «Розумний медик» у якій студенти мали змогу отримати сертифікати на один вихідний день. Такі сертифікати отримали троє студентів. Ввечері ми не дозволили сумувати студентам і провели для них захоплюючий «Games day» у читальній залі гуртожитку №4. Всі бажаючі могли проявити себе у таких іграх, як «Мафія», «Хто я?» та « UNO». Після гри на всіх чекав кіноперегляд фільму «Патологія», який студенти самостійно обрали попередньо проголосувавши у соцмережах. Затишний і дружній вечір подарував багато позитивних вражень та емоцій.

Нарешті 13-14.11 усі дочекалися грандіозної події цієї осені – «Золотий інтеграл – 2019». Темою цьогорічного інтегралу була «Музика», Медичний інститут обрав тему виступу рок-опера «Янголи музики». Перемога вартістю 0,14 бали – саме стільки відділило Медичний інститут від перемоги у конкурсі цього року. Силами та стараннями команди Медичного інституту ми стали срібними призерами, отримавши почесне ІІ місце! Найбільшу кількість нагород у номінаціях – шість – отримали саме студенти Медичного інституту. Найвищими балами журі оцінило естрадний танок (ансамбль), художнє читання (вірш), вокальний академічний спів (соло), стем і фінальний номер у виконанні медиків, а також їхню режисуру.

Непідробні емоції, сміх і сльози вболівальників та учасників, саме це створило атмосферу єдності і підтримки один одного.

Завершенням святкового тижня став «Ярмарок національної кухні» у їдальні Медичного інституту. Іноземні студенти традиційно пригостили всіх бажаючих стравами своїх країн, і українська кухня не забула почастувати смачненьким. «Ярмарок національної кухні» вже не перший рік дає змогу ближче познайомитись з культурою та традиційними стравами різних країн.

Під час всіх заходів позанавчальний сектор Медичного інституту провів благодійну акцію, де збирав кошти для ГО Сумського клубу інвалідів «Країна друзів».

Позанавчальний сектор Медичного інституту щиро вітає нашу велику медичну родину із Днем студента та бажає успішного навчання, легких сесій, якнайменше недоспаних ночей та яскравого студентського життя!