Студентка Медичного інституту – «Міс СумДУ 2021»

13 травня в Сумському державному університеті відбувся конкурс «Міс СумДУ». За корону переможниці змагалися 9 учасниць – представниць різних інститутів та факультетів університету.

Цьогорічна тема конкурсу – навколосвітня подорож, тож у презентаційному відео конкурсантки з’явилися в образах стюардес. Із країнами світу були пов’язані й інші конкурсні виходи – знайомство перенесло глядачів до Франції, а дефіле в купальниках дозволило поринути в загадкову атмосферу Єгипту. Тематичними стали й номери демонстрації талантів конкурсанток.

Усі дівчата показали себе якнайкраще – красиві, розумні, артистичні, тож, за рішенням журі, кожна учасниця отримала перемогу в певній номінації:

«Міс грація» – Марія Штанько (факультет технічних систем та енергоефективних технологій);

«Міс фотомодель» – Маргарита Калініна (ННІ права);

«Міс вишуканість» – Ксенія Устименко (факультет електроніки та інформаційних технологій факультет);

«Міс чарівність» – Анастасія Бєлоконь (факультет електроніки та інформаційних технологій);

«Міс досконалість» – Єлизавета Красій (Медичний інститут);

«Міс артистизм» – Надія Гринченко (Медичний інститут);

«Міс елегантність» – Марія Новгородцева (Навчально-науковий інститут бізнесу, економіки та менеджменту);

«Міс талант» – Дар’я Мусієнко (Навчально-науковий інститут бізнесу, економіки та менеджменту);

«Міс оригінальність» – Анастасія Дедюхіна (факультет іноземної філології та соціальних комунікацій).

Шляхом глядацького голосування окремо визначалися переможниці в номінаціях «Міс інтернет-улюблениця» та «Міс глядацьких симпатій».

Міс Інтернет-улюблениця – Маргарита Калініна

Міс глядацьких симпатій:

ІІІ місце – Ксенія Устименко

ІІ місце – Єлизавета Красій

І  місце – Надія Гринченко

У підсумку конкурсу Другою віцеміс стала Марія Новгородцева, Першою віцеміс – Анастасія Дедюхіна, а омріяний титул «Міс СумДУ» отримала Єлизавета Красій.

Переможниця навчається на четвертому курсі за спеціальністю «Медицина» та мріє стати висококваліфікованим й успішним педіатром. Для представлення у конкурсі талантів Єлизавета обрала Нідерланди, адже, на її думку, саме ця країна повністю віддзеркалює її власне світосприйняття – жити на повну та брати від життя усе. Про своїх суперниць дівчина говорить, що всі конкурсантки дуже старанні, і кожна із них варта перемоги.

Сумський державний університет вітає переможницю та учасниць конкурсу. Нехай у вашому житті буде якнайбільше цікавих подорожей, стрімких злетів та значних перемог!