Волонтери Медичного інституту провели місячник здорового способу життя

У період поширення гострої респіраторної інфекції Covid-19 та інших вірусів, якими найчастіше хворіє населення у сезон осені, волонтери Медичного інституту провели рейд по школах із місячником здорового способу життя.

Протягом вересня-жовтня місяця, студенти-медики проводили інформаційно-профілактичні лекції для вихованців сумських шкіл на такі теми: «Здоровий спосіб життя та правила особистої гігієни», «Грип та ГРВІ: профілактика та лікування», «Сексуальна культура», «Алкоголізм, тютюнопаління та наркоманія», «Перша медична допомога», «Здоровий зір», «ВІЛ/СНІД».

Загалом волонтери відвідали близько 10-ти шкіл, де проінформовано 400 учнів молодшої, середньої та старшої школи. Весь інформаційний матеріал студенти демонстрували на презентаціях, показували повчальні відеоматеріали та мультики, дехто з волонтерів вдавався до фізичних вправ та рухливих ігор.

У зв’язку з введенням карантину, деякі лекції проводились в онлайн форматі.