Міжнародний онлайн вебінар “Наукове редагування та комунікація”

19 жовтня 2021 року відбувся міжнародний онлайн вебінар “Наукове редагування та комунікація”, організаторами якого були Сумський державний університет та ГО «Рада наукових редакторів України». Основним спікером вебінару був Армен Гаспарян, MD, PhD, FESC, який є науковцем та лектором в Учбовому центрі Університету Бірмінгема, Дадли, Великобританія, а також є діючим єксперт-рецензентом заявок журналів на їх включення до бази Scopus, членом Всесвітньої асоціації медичних редакторів, в минулому членом Ради Європейської асоціації наукових редакторів та головним редактором журналу «European Science Editing». Автор багатьох статей з наукового редагування та науково-комунікативним навикам, який провів більше 20 семінарів в Казахстані, Ірані, Турції, Іспанії, Англії та Україні.

Формат заходу включав 4 лекції:

  1. Основні принципи наукового авторства,
  2. Як використовувати бібліографічні бази даних для наукового пошуку,
  3. Як оформляти наукові статті у відповідності з міжнародними стандартами,
  4. Роль соціальних мереж для наукової промоції публікацій.

 

Між лекціями в інтерактивних сесіях «запитання-відповіді», учасники вебінару мали можливість задати питання спікеру та почути його думку з питань, які їх цікавили.

Матеріали лекцій та інформація, що була надана спікером була досить цікавою та корисною для слухачів та спонукала до активних дискусій.

Активними учасниками вебінару були головний редактор «Східноукраїнського медичного журналу» проф. Сміян Олександр Іванович, заступник директора МІ з наукової роботи проф. Погорєлов М.В та інші учасники.