На базі ННМІ відбувся «Брейн-ринг»

18 грудня 2023 року на Кафедрі фізіології і патофізіології з курсом медичної біології серед студентів 1-3-х курсів Навчально-наукового медичного інституту була проведена інтелектуальна гра «Брейн-ринг».

У змаганні взяли участь 30 студентів 1-3 курсів у складі 5 команд: «Primus inter pares» (1 курс), «МедСтар» (1 курс),  «Антибіотик» (2 курс),  «Потенціал дії» (2 курс), «Опіки» (3 курс).

За грою спостерігало компетентне журі: професор Вікторія ГАРБУЗОВА, доцент Антоніна БЄСЄДІНА, асистент Зоя ЛЕВЧЕНКО, асистент Тетяна ОЛЕШКО та студент  6-го курсу Микола ЩЕРБАК.

Підрахунок балів, оголошення проміжних результатів та фінального рахунку, здійснювала лічильна комісія у складі доцента Ольги ОБУХОВОЇ та  студентки 6-го курсу Ірини МАЛЮК.

Під час відбіркового етапу кожна команда мала змогу зустрітися в дуелі з протилежною командою, де їм було задано по 10 питань.

За результатами ігор було обрано дві команди, які набрали найбільшу кількість очок. Ними стали команди «Антибіотик» та «Опіки», які і зустрілись у фінальному поєдинку. Після напруженої боротьби перемогу здобула команда «Антибіотик».

Не дивлячись на складність питань і прагнення команд до перемоги, у залі панував дружній та доброзичливий настрій. Після закінчення гри, учасники продовжували обговорювати питання та ділитися враженнями.

Колектив кафедри вдячний усім студентам за активну участь. Вітаємо переможців, бажаємо їм подальших успіхів у навчання та наукових здобутків!