National Scholarship Programme of the Slovak Republic

Доцент кафедри морфології Медичного інституту Сумського державного університету Наталія Гринцова стала однією з 55-ти переможців Національної Стипендіальної програми Словацької Республіки (National Scholarship Programme of the Slovak Republic) серед викладачів ВУЗІв та наукових працівників. Науковець отримала грант та можливість протягом трьох місяців здійснювати наукові дослідження та педагогічне стажування на базі кафедри гістології та кафедри анатомії Університета Павла Йозефа Шафарика (м. Кошице, Словакія). Обрані претенденти на стипендію кафедри мають не лише інноваційні педагогічні розробки в галузі викладання гістології та анатомії, але й широкий арсенал сучасної апаратури, мікроскопів та реагентів для проведення сучасних морфологічних досліджень. Стипендіат сподівається за допомогою стажування провести ряд новітніх морфологічних досліджень, які безумовно поглиблять знання в питаннях порушення гомеостазу органів ендокринної та репродуктивної системи за умов впливу солей важких металів та розладів водно-сольового балансу.

Вітаємо Наталію Гринцов з перемогою та бажаємо подальших успіхів!