Об’ява щодо засідання апробаційної ради 04.06.2021 року

Шановні члени апробаційної ради Медичного інституту!

04 червня 2021 р. о 14-00 в залі засідань вченої ради УАБС за адресою: 40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 57 відбудеться засідання апробаційної ради з попередньої експертизи дисертаційної роботи за спеціальністю 14.01.27 – «пульмонологія»

Порядок денний:

Апробація дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук, підготовлену здобувачем кафедри внутрішньої медицини з центром респіраторної медицини медичного інституту Сумського державного університету Черелніченко Наталією Анатоліївною (науковий керівник – д.мед.н., проф. Кочуєва Марина Миколаївна).

Тема дисертації:«Модифікація лікування хворих на бронхіальну астму з урахуванням 4(S) поліморфізмів гена лейкотрієну С».

Рецензенти:

• Доктор медичних наук, доцент кафедри внутрішньої медицини з центром респіраторної медицини медичного інституту Сумського державного університету Псарьова Валентина Григорівна.
  • Доктор медичних наук,  професор, завідувач кафедри хірургії, травматології, ортопедії та фтизіатрії медичного інституту Сумського державного університету  Дужий Ігор Дмитрович.

З дисертацією можна ознайомитися в читальній залі бібліотеки Медичного інституту СумДУ (вул. Санаторна, 31).

Запрошуються всі бажаючі.