Онлайн засідання апробаційної ради з попередньої експертизи дисертаційної роботи за спеціальністю 222 – «Медицина»

29 листопада 2023 р. о 14–00 відбудеться онлайн засідання апробаційної ради з попередньої експертизи дисертаційної роботи за спеціальністю 222 – «Медицина»

Порядок денний:

1. Апробація дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії, підготовлена аспіранткою кафедри патологічної анатомії Навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету Чижмою Русланою Анатоліївною

Науковий керівник:

• Москаленко Роман Андрійович, доктор медичних наук, професор.

Тема дисертації: «Патоморфологічна характеристика біомінералізації при злоякісних пухлинах яєчників», спеціальність 222 – Медицина.

Експерти:

–            доктор медичних наук, доцент кафедри акушерства, гінекології та планування сім’ї Навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету, Бойко Олеся Валеріївна.

–              професор, доктор медичних наук, доцент кафедри акушерства, гінекології та планування сім’ї Навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету, Нікітіна Ірина Миколаївна.

З дисертацією можна ознайомитися в читальній залі бібліотеки Навчально-наукового Медичного інституту СумДУ (вул. Санаторна, 31).

Посилання на приєднання до засідання: https://meet.google.com/owa-yjsz-abz