ОНЛАЙН ЗАСІДАННЯ АПРОБАЦІЙНОЇ РАДИ З ПОПЕРЕДНЬОЇ ЕКСПЕРТИЗИ ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 222 – «МЕДИЦИНА»

Шановні члени апробаційної ради Навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету!

18 жовтня 2023 р. о 15–00 відбудеться онлайн засідання апробаційної ради з попередньої експертизи дисертаційних робіт за спеціальністю 222 – «Медицина»

Порядок денний:

1. Апробація дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії, підготовлена аспіранткою кафедри морфології Навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету Дєдковою Катериною Андріївною

Наукові керівники:

• Погорєлов Максим Володимирович, доктор медичних наук, професор, начальник центру колективного користування науковим обладнанням “Центр біомедичних досліджень” Навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету;
  • Гогоці Юрій Георгійович, доктор технічних наук, професор, заслужений професор та професор матеріалознавства та інженерії в Університеті Дрекселя, директор Інституту наноматеріалів Університету Дрекселя, професор кафедри наноелектроніки та модифікації поверхні Сумського державного університету, почесний доктор Сумського державного університету.

Тема дисертації: «Стимуляція росту та проліферації клітин на електропровідних тривимірних полімерних скафолдах», спеціальність 222 – Медицина.

Експерти:

– доктор медичних наук, професор, професор кафедри патологічної анатомії Навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету, керівник Українсько-Шведського центру SUMEYA, Москаленко Роман Андрійович.

– доктор біологічних наук, професор, завідувачка кафедри фізіології і патофізіології з курсом медичної біології Навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету, Гарбузова Вікторія Юріївна.

1. Апробація дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії, підготовлена аспірантом кафедри морфології Навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету Дригвалем Богданом Олександровичем

Наукові керівники:

• Олешко Олександр Миколайович, кандидат медичних наук, доцент кафедри громадського здоров’я Навчально-наукового медичного інституту, керівник РЦ «ЕКОМЕДХІМ» Сумського державного університету.

Тема дисертації:  «Особливості взаємодії елементів сполучної тканини з поверхнею імплантатів, модифікованих з використанням плазмової електролітичної оксидації в силікатних розчинах», спеціальність 222 – Медицина.

Експерти:

– Доктор біологічних наук, професор, завідувачка кафедри морфології Навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету, Бумейстер Валентина Іванівна.

– кандидат медичних наук, доцент, доцент кафедри патологічної анатомії Навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету, Сікора Владислав Володимирович.

З дисертаціями можна ознайомитися в читальній залі бібліотеки Навчально-наукового Медичного інституту СумДУ (вул. Санаторна, 31).

Посилання на приєднання до засідання: