Шановні члени апробаційної ради Навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету!

20 вересня 2023 р. о 14–00 відбудеться онлайн засідання апробаційної ради з попередньої експертизи дисертаційної роботи за спеціальністю 222 – «Медицина».

Порядок денний:

Апробація дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії, підготовлену аспіранткою кафедри патологічної анатомії Навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету Сікорою Катериною Олексіївною (науковий керівник: Романюк Анатолій Миколайович, доктор медичних наук, професор).

Тема дисертації: «Морфофункціональні зміни в матці за умов впливу солей важких металів», спеціальність 222 – Медицина.

Експерти:

– професор, доктор медичних наук, професор кафедри акушерства, гінекології та планування сім’ї Навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету, Нікітіна Ірина Миколаївна.

– доцент, кандидат біологічних наук, доцент кафедри морфології Навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету, Гринцова Наталія Борисівна.

З дисертацією можна ознайомитися в читальній залі бібліотеки Навчально-наукового Медичного інституту СумДУ (вул. Санаторна, 31).

Посилання на приєднання до засідання https://meet.google.com/ssx-eeic-var