На базі ННМІ пройшов онлайн конкурс студентських наукових робіт

Епідемія ВІЛ та СНІДу є надзвичайно серйозною проблемою у всьому світі, тому до дня боротьби із ВІЛ та СНІДом серед студентів 3-5 курсів був проведений онлайн-конкурс наукових робіт.

Кожен учасник отримав окрему тему, по якій підготував презентацію та доповідь. Усього взяли участь 10 студентів, а саме:

• Сядриста Юлія (гр. МЦ.м-803) тема: «ВІЛ-асоційовані інфекції»;
  • Голуб Інга (гр. МЦ.м-702) тема: «Етіологія вірусу ВІЛ»;
  • Сумцова Каетрина (гр. МЦ.м-803) тема: «Вплив на CD4+-Т-лімфоцити»;
  • Бикова Єлизавета (гр. МЦ.м-705) тема: «Вплив на гуморальний імунітет»;
  • Лакоза Юлія (гр. МЦ.м-711) тема: «Вплив на моноцити та макрофаги»;
  • Плошко Анастасія (гр. МЦ.м-704) тема: «Суперантиген»;
  • Карпенко Анастасія (гр. МЦ.м-805) тема: «Клінічні стадії ВІЛ»;
  • Стариченко Вероніка (гр. МЦ.м-807) тема: «Специфічна та неспецифічна діагностика»;
  • Давидченко Олексій (гр. МЦ.м-708) тема: «Терапевтичне лікування»;
  • Лобатюк Марія (гр. МЦ.м-804) тема: «Шляхи передачі та  вірусне навантаження».

Оцінювало ж учасників троє членів журі: лікар-інфекціоніст, кандидат медичних наук, асистент Кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією – Чемич Оксана Миколаївна, заступник директора МІ з позанавчальної роботи – Чудаєва Юлія Сергіївна та заступник студентського директора з навчально-наукової роботи – Гончарова Ксенія.

Враховуючи високий рівень підготовки наукових доповідей, рішення визначення переможців було нелегким. Призові місця розподіли так: 1 місце – Бикова Єлизавета (гр. МЦ.м-705), 2 місце – Сумцова Катерина (гр. МЦ.м-803), 3 місце – Стариченко Вероніка (гр. МЦ.м-807) та Лакоза Юлія (гр. МЦ.м-711).

Дякуємо всім, хто взяв участь у заході. Всі роботи були цікавими, дуже змістовними та інформативними.