«Орден Святого Пантелеймона»: перемога доцента кафедри громадського здоров’я

У Сумській області відбувся регіональний відбір серед цивільних і військових медиків, які знаходяться у зоні бойових дій. У відборі приймали участь біля 40 номінантів, серед яких військові лікарі та середні медичні працівники.  На церемонії вручення були присутні представники колективів більшості лікарень міста Сум і області, медичної громадськості, військовослужбовці, заступник командувача сухопутними військами України, народні депутати України, мери міст.

Подяки і грамоти від Регіональної та Поважної ради отримали лікарі й медичні сестри Охтирської, Роменської, Білопільської, Тростянецької центральних районних лікарень, Сумської міської центральної лікарні, Клінічної лікарні Святого Пантелеймона, Дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди.

Переможцем регіонального відбору в номінації «За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоров’я українців, за свободу та незалежність України у війні з російським агресором» став доцент кафедри громадського здоров’я ННМІ, старший сержант медичної служби, старший лікар евакуаційної бригади Євген Сміянов. У зв’язку з виконанням службових доручень Євген Владиславович не зміг особисто отримати нагороду. В урочистому врученні прийняв участь його батько, лікар, завідувач кафедрою громадського здоров’я, д.мед.н., професор Владислав Анатолійович Сміянов.

Вітаємо Євгена Владиславовича, бажаємо міцного здоров’я, незламності духу і скорішого здобуття  нашої найбільшої перемоги.

Слава Україні!