«Осінній бал» для ГО «Країна друзів»

Позанавчальний сектор МІ СумДУ не забуває про допомогу інвалідам. У такий період всіх нас часто огортає сум та осіння хандра, тож наші активісти вирішили подарувати трішки яскравих вражень людям з інвалідністю.
20 жовтня позанавчальний сектор Медичного інституту провів захід «Осінній бал» для ГО «Країна друзів» в бібліотеці-філії №17. Учасники заходу продемонстрували свої таланти та розважили гостей вікториною, загадками, піснями та танцями. Після завершення заходу студенти мали змогу поспілкуватись з інвалідами та вислухати їх проблеми. Дуже важливо дарувати тепло і підтримку тим, хто цього потребує. Позанавчальний сектор МІ СумДУ закликає всіх бути чуйними і прислухатись до потреб оточуючих, адже, хто, якщо не ми?