Перегляд фільму “Суми. Ми дали їм під дих”

13 жовтня студенти ННМІ мали змогу переглянути фільм про трагічні, але водночас героїчні сторінки нашої сучасності.

На базі Конгрес-центру СумДУ, для студентів ННМІ, презентовано фільм “Суми. Ми дали їм під дих”.  Ця картина розповідає про оборону міста в перші дні повномасштабного вторгнення, показує історії звичайних людей мирних професій, які були змушені взяти зброю, або виготовляти її з того, що було доступним.

Режисер фільму – Володимир НЯНКІН особисто завітав на зустріч і поділився історичними подробицями та процесом створення фільму.

Ми вдячні режисеру та всім, хто взяв участь у створенні цього фільму.  Ця історія нагадує нам про важливість єдності заради нашої головної мрії – перемоги.