Першокурсники ННМІ відсвяткували «Посвяту в студенти»

Традиційно, на початку нового навчального семестру, для швидкої та ефективної адаптації першокурсників до студентського життя, відбувся захід «Зустріч із першокурсниками», підготовлений за сприяння позанавчального сектору ННМІ, студентського ректорату СумДУ та студентського директорату ННМІ.

14 вересня 2023 р. дружню студентську родину прийняв СОЦ «Універ». Під час зустрічі першокурсники усіх спеціальностей ННМІ, мали змогу взяти участь у безліч іграх, тренінгах та квестах, підготовлених старшокурсниками та студентськими кураторами інституту. На групи, які першими виконували всі поставлені задачі, чекали приємні бонуси та призи.

Не залишилися майбутні лікарі і без частування. На всіх учасників заходу чекав смачний обід від Комплексу громадського харчування СумДУ, солодощі та чаювання.

Ми дякуємо усім організаторам заходу та його учасникам. Разом ми велика дружня родина, спроможна на великі звершення.