Привітання з 75 річчям СумДУ від директора КНП СОР “Сумський обласний клінічний кардіологічний центр”

Шановний Василю Даниловичу! Щиро вітаємо Вас з нагоди Ювілею Сумського державного університету!

Становлення людини як особистості відбувається завдяки оточенню, умов, у яких вона перебуває, наставникам. Період навчання в університеті є ключовим моментом в підготовці до самостійного життя! Дивлячись на результати трудової діяльноств випускників Вашого закладу в Сумському кардіоцентрі, хочеться подякувати за весь той вклад, котрий Ви зробили на шляху  їхнього розвитку. Наш університет залишається і буде залишатися в топі найкращих українських закладів освіти України завдяки професіоналам, котрі дійсно знаходяться на своєму місці. Вважаю, що наша сумісна праця с кафедрами фізичної терапії та спортивної медицини, внутрішньої медицини та хірургії сприятиме розвитку висококваліфікованих медиків, які дбатимуть про здоров‘я мешканців нашого регіону. Бажаємо й надалі залишатися одним із найпрестижніших вузів України, творчих злетів, талановитих студентів, міцного здоров‘я освітньому колективу та якнайшвидшої перемоги!

#сумду_75_вітання