Вітання з Днем медичного працівника та 30-річчям створення медичного інституту

Шановні співробітники навчально-наукового медичного інституту та здобувачі освіти!

Щиро вітаю всіх із двома непересічними подіями цього тижня: 30-річницею від заснування інституту (факультету) та Днем медичного працівника!
15 червня 1992 року наказом ректора Сумського фізико-технологічного інституту було відкрито медичний факультет з підготовки фахівців за спеціальністю «Лікувальна справа», що ознаменувало собою новий крок як в розвитку самого закладу вищої освіти, так і медичної спільноти регіону. За 30 років існування випущено більше 10 тис. професіоналів охорони здоров’я різних спеціальностей, в т.ч. близько 2 тис. іноземців, а медичний інститут став відомим в регіоні, державі та за її межами.
Інститут завжди намагається бути прикладом інноваційного навчально-наукового підрозділу, про що свідчить наявний грант Horizon-2020, найбільша кількість наукових публікацій у виданнях Q1, Q2 в університеті, зразкові акредитації низки освітніх програм та успішна міжнародна акредитація програми «Медицина». Університетська клініка завоювала прихильність співробітників та мешканців міста високою якістю діагностичних, лікувальних, реабілітаційних послуг.
У важкий час російсько-української війни колектив інституту спрацював як єдиний злагоджений механізм, продовживши навчальний процес, наукову роботу та активно долучившись до волонтерської діяльності для підтримки наших захисників. В той же час низка співробітників та студентів інституту пішли захищати країну до лав збройних сил у якості військових медиків.
Наш інститут завжди гідно реагував на найсерйозніші виклики, працюючи в колективі Сумського державного університету. Вірю в те, що спільними зусиллями ми подолаємо ворожу навалу та вийдемо на новий етап розвитку! Зичу всім співробітникам міцного здоров’я, мужності і терпіння на шляху до Перемоги заради майбутнього України!

Директор  Андрій ЛОБОДА